14. Uluslararası Ideal Homex, yerli üreticinin ihracat kapısı olacak!
9-12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

14. Uluslararası Ideal Homex, yerli üreticinin ihracat kapısı olacak!

Türk ev ve mutfak eşyaları sektörü, 21- 24 Mart 2019 tarihlerindeki Ideal Homex’in renkli dünyasında buluşuyor…

Sergilediği istikrarlı ihracat başarısıyla Türk ekonomisinin lokomotiflerinden birisi olan ev ve mutfak eşyaları sektörü, Tarsus Turkey / Life Media’nın Mart ayında 14.’sünü düzenleyeceği Uluslararası Ideal Homex buluşmasına hazırlanıyor. Yurt içi ile birlikte özellikle Avrupa ülkeleri, Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya, Güney Afrika, Güney Amerika ve Orta Doğu olmak üzere 100’den fazla ülkeden 10 binin üzerinde sektör profesyonelinin ziyaret etmesi beklenen fuar, yerli üreticilere hem 2019 koleksiyonlarını görücüye çıkarma hem de alternatif ihracat kanalları üzerinden, yurt dışında yeni pazarlara açılma fırsatı sunacak. Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 14. Uluslararası Ideal Homex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’na yurt içi ve yurt dışından 150 firmanın katılımı hedefleniyor.

Ev ve muftak eşyaları sektöründeki üretici firmalar, en yenilikçi ürünler ve kaliteli tedarikçiler bir kez daha 14. Uluslararası Ideal Homex'te yerini alıyor. Türkiye ve yakın coğrafyadaki Cam, Porselen, Seramik, Metal Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Gereçleri, Bahçe Aksesuarları, İthal Ev ve Mutfak Eşyaları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri alanlarında piyasaya çıkan son ürünleri, yenilikleri, trendleri ve inovatif tasarımları görme fırsatı sunan Uluslararası Ideal Homex’in bu yılki sloganı “Ne dilersen, daha fazlası” olarak belirlendi.

Sektörün üretici gücü ile ulusal ve uluslararası satın almacıların buluşma adresi yine Ideal Homex!

Türkiye ve dünyanın en iyi zincir ve büyük mağaza satın almacıları, satın alma grupları, perakendeciler, online ticaret siteleri, tasarımcılar ve distribütörlerinden oluşan fuar ziyaretçileri, özellikle sektörde üretici olarak faaliyet gösteren firmalarla Ideal Homex 2019’da bir araya gelerek, karşılıklı iş görüşmeleri yapacak ve yeni pazarların yeni yatırım potansiyellerini keşfedecek. Yüzlerce markanın, binlerce ürün çeşidini bir arada sergileyeceği fuar, hem katılımcıları hem de ziyaretçileri için yine eşsiz ticaret fırsatları sunacak.

Uluslararası Ideal Homex, 14. fuar öncesinde web adresini de yeniledi!

14. buluşmanın hazırlıklarına ara vermeden devam eden Ideal Homex, kurumsal internet sitesini de yeniledi. Hem fuar hem de ev ve mutfak eşyaları sektöründen katılımcılarına yönelik güncel bilgilerin paylaşıldığı www.idealhomex.com adresi üzerinden online ziyaretçi kaydı da yapılabiliyor.